Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu

 

 

Sivas Şehitleri

 

 

1 Ocak 2007 Tarihinden İtibaren HİT

Sedat Ali Yeşiltepe (Gultan)

E-Posta:

ZOR ZAMANLAR....

 

Sedat Ali Yeşiltepe (Gultan)


Kürdistan yoğun bir şekilde bombalandı bugün. Ama durun hemen kötü kötü söylenmeyin. Yüce Türk ordusu sivil vatandaşların bu durumdan zarar görmemesi için gerekli önlemleri almış!!! Onlarca uçak defalarca uçup tonlarca bomba bırakacak ama zinhar sivillere değmeyecek. Evet değmeyecek çünkü ortadoğunun zalimi (israil) sadece arap genlerine duyarlı biyolojik silahlar geliştirir de yüce türk ordusu sadece gerillalara duyarlı bombalar geliştiremez mi?


Bu toprakların altından 30 ceset çıkarıldı bu gün. 30 kutsal el. Terini toprağın altına akıtan 30 kutsal emek sahibinin cesedi. İki baktıklarını öremeyen ama adı bakan olan zat ile devlet temsili vardı orada. sözüm ona ölümlerden duydukları üzüntülerini dile getiriyorlardı. Ölüm üzerdi insanı. Ve "her ölüm erken ölümdür" derken şair yerin altını yada üstünü işaret etmemişti. Ölüm üzer adamı. Ölüm zamanı gidene de kalana da zor zamanlardır. yerin altında çıkan kutsal emek sahiplerinin cesetlerine üzüldüklerini duyuran zat-ı şahaneleri gökten ölüm yağdırsın diye yerin üstündekilere - ama ayırt etsin diye sivilleri- uçakları seferber ettiler. Zor zamanları tekrar başlasın diye Kürtlerin. Zor zamanları hiç bitmesin diye bu toprakların.


Zor zamanlar zorlu insanlar çıkardı ve zorlu insanların yaşadıkları ve yaşattıkları zor zamanlar çok daha acı oldu, elleri nasırlı, yüzleri siyah yerin altında veya üstünde hiç fark etmez kutsal emek sahiplerinin yaşadıkları ve yaşattıkları zor zamanlar bizleri çelik yığınların bıraktığı bombalara yada grizunun yıktığı kayalara dayanacak zorlu insanlar haline getirsin diliyorum.


Zonguldakta kömür kadar sıcak Zap ta gerilla kadar aydınlık olun.

 

 

20.05.2010 / Gomanweb

ÖNCEKİ YAZILARI

 

  Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu