GOMANLI SİSAN ELVEREN ANKARA'DA BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİ

Gomanweb Sitesi yazarı ve editörü Mustafa Elveren'in annesi Sisan Elveren Ankara'da Özel Lokman Hekim Hastanesinde bu gün (31.08.2010) öğleden sonra yaklaşık ikibuçuk saatte  diz kapağına yapılan başarılı bir ameliyat gerçekleştirildi.

Uzun süredir dizlerindeki kireçlemeden dolayı bastonla dahi gezemeyecek duruma düşmüştü. Çeşitli hastanelerde yapılan tetkiklerin sonucunda, her iki dizinin kullanamaz hale geldiği, ameliyatın şart olduğu doktorlar tarafından söylenmekteydi.

Doktorlar yaş ve tansiyon durumu göz önüne alarak bu gün sadece bir dizinin ameliyatı gerçekleştirilebildiler. Bir süre sonra ikinci dizinin de ameliyata alınacağı öğrenilmiştir.

Hastane yetkililerinden aldığımız bilgilere göre; hasta hafta sonuna kadar hastanede bakımı yapılacak ve hafta sonu taburcu olabilecektir.

Gomanweb Yayın Yönetimi olarak, Sisan annemize geçmiş olsun der, bir an önce sağlığına kavuşmasını dileriz.

Gomanweb Yayın Yönetimi Adına

Mustafa Elveren


E-POSTA İLE GELEN MESAJLAR

Merhaba Elveren Ailesi
 
Bu gün Gomanwepte okudugum habere göre hepimizin Annasi olan Sissan Anna Ankarada bir amaliyat gecirmis,Sissan Anna"ya ve Ailesine gecmis olsun acil sifalar diler en kisa zamanda sagligina kovusmasini dilerim, ayriyatan Sissan Annanin elerinde öperim,

Isivicrede Hüseyin Yilmaz

 

31.08.2010 / Gomanweb