Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu

 

 

Sivas Şehitleri

 

 

1 Ocak 2007 Tarihinden İtibaren HİT

Serkan DOĞAN

SERKAN DOĞAN: "Başıma kızıl bağla, arkamdan ağıt yakma anam."

Serkan, derneğimizin emektar gençlerindendi. Yeni yerimize taşındığımız günden beri faaliyetlerde aktif görevler alırdı. Saz çalmasını severdi. Okuldan gelince hemen derneğe uğrar, saz çalmaya başlardı. Semah ekibimizin ilk elemanlarındandı. Birbirinden başarılı gösterilere çıkardı. Futbol turnuvalarında derneğimiz futbol takımında oynuyordu. Ayrıca Gazi Osman Paşada amatör futbolculuk yaşamına devam ediyordu.

Serkan ilgi alanlarına bir de tiyatroyu ekledi. Tiyatro topluluğumuzun sergilediği "Pir Sultan Abdal" oyununda Ali Babayı canlandırıyordu. Tiyatro çalışmalarına ara verdiğimizde, hemen Muammer, Ferhun, Halil Futbol maçı yapardık.

Serkan'ın da diğer arkadaşlarım gibi yüreği insan sevgisiyle doluydu karsısındaki insanın düşüncelerine saygı duyar, onu dinlerdi. Kimseyi kırmazdı sevecendi, özveriliydi. O da arkadaşlarıyla birlikte şimdi. Sizlerin başarılarınız bizlere ışık tutacak, yolumuzu aydınlatacak. Seni unutmak kendimizi unutmaktır. Buna ne bizim ne de başkalarının gücü yeter. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler bölümünü kazandı.

Cevat ÜSTÜN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu