Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu

 

 

Sivas Şehitleri

 

 

1 Ocak 2007 Tarihinden İtibaren HİT

Hılmanlı Sedat Gezgin'in Tedavisi Devam ediyor

Sitemiz Yazarlarından Hılmanlı Sedat Gezgin'in Tedavisi Devam ediyor

Sitemiz yazarlarından Hılmanlı Sedat Gezginle ilgili olarak Gomanlı Salih Göçer'in Gomanweb Konuk Defteri'ne yazdığı mesaj aşağıdadır.

Dün aksam Facebook üzerinde Hülemanli Musa TOPAL ile yaptigim sohpetten, Almanyada hasta olan hemserimiz Goman Yazarlarindan Sayin: Sedat GEZGIN``den söz acildi. Bu arada Almanyada yasiyan Goman, Ricik, Manikirangli arkadaslardan Sedat Hocanin telefonunu sormama ragmen hic kimsenin Sedat Hocanin telefon numaralarini bilmediklerini bana söylediler, tabiki bu merakli bekleyisim dün gece sayin Musa TOPAL``tan Telefon numarasini aldim(00491733263875) ve derhal gece TR.Saati ile 24.00``da Sedat Hoca ile baglanti kurup uzun uzadiya konustum.

Kendisinin bagirsak enfeksiyonu dolaysiylen hastahanede bir süre yattiktan sonra taburcu edildigi ve bu süre zarfinda 18 kilo kaybi oldugunu durumunun pek iyi olmadigini, Türkiyeye dönmek üzere Pasaport cikartmak üzere ugrastigini beyan etti. Sedat Hocanin saglik durumunun düzelmesinde bir gelismenin olmadigina son derece üzüldüm.

Tekrar Sedat Hocana acil sifalar diler tüm Goman Web okurlarina sonsuz sevgi ve selamlarimi yolluyorum.

04.04.2011-LUGANO-ISVICRE:Salih GöCER  NOT:
Gomanweb Yayın Yönetimi olarak Sayın Sedat Gezgin'e tekrar geçmiş molsun der, bir an önce sağlığına kavuşmasını dileriz. (SİTE EDİTÖRÜ)

--------------------------------------------------------------------------

sedat_gezginSİTEMİZ YAZARLARINDAN HILMANLI SEDAT GEZGİN HASTANEYE KALDIRILMIŞTIR

Gomanweb Sitesi "YÖREMİZ"  yazarlarından Hılmanlı Sedat Gezgin barsaklarından meydanna gelen ani rahatsızlığından dolayı ikamet etmekte olduğu Stuttgart'a hastanede tedavi altına alınmıştır. Tüm çabalarıma rağmen  Sedat Gezgin'e telefonla ulaşamadım. Ancak, konu ile ilgili bilgi almak üzere Almanya'da bulunan Süleyman Doğan'dan şu bilgiler alınmıştır;

"Aksam Sedatla telefonla görüstüm . Stuttgart'ta  hastanede yatiyor. Barsak iltahaplanmasi var. 8 günmüs hastanede yatiyormus. Bayagi kilo kaybi varmis. Fakat durumunda bir düzelme yokmus. Morali bayagi bozuktu. Telefonunu aldim fakat bu cep telefonu. Ben sizin beni haberdar ettigini kendisine söyledim. Selamlarini ve gecmis olsun dileklerini ilettim. Durum bundan ibaret. Selamlar. Süleyman "

Ayrıca karakocan.info sitesinde de aşağıdaki haber yayınlanmıştır; 

"Sitemiz www.karakocan.info yazarımızdan Sedat Gezgin geçirdiği rahatsızlığı sebebiyle hastaneye kaldırılmıştır. Bir sure hastanede kalan yazarımız Sedat Gezgin’in tedavisine simdi evinde devam edilmektedir. Tedavi suresince yazılarına ara vermiştir.

www.karakocan.info ailesi olarak kendisine Allah’tan acil şifalar dileriz., en kısa sürede güzel ve önemli araştırmaları ile tekrar aramıza katılmasını temenni ederiz."

Sayın Sedat Gezgin'e geçmiş olsun der, bir an önce sağlığına kavuşmasını dileriz.

Gomanweb Yayın Yönetimi Adına

Mustafa Hoca


 

  Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu