Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu

 

 

Sivas Şehitleri

 

 

1 Ocak 2007 Tarihinden İtibaren HİT

METİN ELVEREN

ANKARA

TEPKİMDİR.

2 OCAK 2008 GÜNÜ AKŞAM HABERLERİ İZLERKEN KANAL D TELEVİZYONUNDA 19.00 HABERLERİNDE TUNCELİ MİLETVEKİLİ ŞERAFETTİN HALİS İN YAPTIĞI AÇIKLAMAYI HAYRETLE İZLEDİN VE NEFRET ETTİM.  BİR TUNCELİ,  HELE O TUNCELİ BİR MİLETVEKİLİ İSE, BÖYLE BİR AÇIKLAMAYI NASIL YAPAR. İNANAMDIM AMA AĞZINDA DÖKÜLEN KONUŞMALAR ÇOK MALESEF ÇOK ÜZÜCÜYDÜ.

HABERLERDE SPİKER PERVİN BULDAN HAKKINDA YAPILAN HABERİN DEĞERLENDİRMESİNİ ŞERAFEETİN HALİSTEN İSTEDİ O DA YAPILAN HABERİN DOĞRULUK DERECESİNE BAKMADAN ŞÖYLE DİYORDU "NE OLMUŞ HERKES UYUŞTURUCU İLE UĞRAŞIYOR. NEDEN BU KONUDA O KADAR ORTALİĞI KARIŞTIRIYORSUNUZ ............... VB AÇIKLAMAYI YAPARAK RÖPOTAJI BİTİRDİ.ANA HABERİ SUNAN STÜDYO SİPİKERİ DE ŞEREFETTİN HALİSİ PİŞKİNLİK YAPMAKLA ŞUÇLADI.  BU KONUDAKİ GERÇEK HABERİ ANILAN TARİHE AİT ARŞİVDE BULABİLİRLER. SAYIN ŞERAFETTİN HALİS' İN BU AÇIKLAMADAN DOLAYI TINCELİ HALKINDAN ÖZÜR DİLEMELİ. 

ONURLU TUNCELİ HALKI DÜNE KADAR GEREK TUNCELİ MERKEZDE OLSUN GEREK BAŞKA YERDE OLSUN UYUŞTURUCUYA KARŞI VE FUHUŞA KARŞI NASIL MÜCADELE ETTİKLERİ AŞİKARDIR. MİLLET VEKİLİN BU KONUDA DAHA DUYARLI OLMASINI YAPTIĞI AÇIKLAMAYA AÇIKLIK GETİRMESİNİ DİLİYORUZ. AKSİ TAKDİRDE TEPKİMİZİ HER PLATFORMDA MİLETVEKİLİNE KARŞI DİLE GETİRECEĞİMİZİ HUSUSUNU BİLİNMESİNİ İSTİYORUM.

TUNCELİ TERİHİ ONURLU MÜCADALELERLE DOLUDUR. KİMSE BU MÜCADELEYE GÖLGE DÜŞÜRMEYE HAKKI YOKTUR. TUNCELİ HALKI KENDİSİNE SAHİP ÇIKMAYANI NASIL DÜN CEZALANDIRDI İSE MECLİS DIŞINDA KALANLARA YARIN DA AYNI ŞEYLERİ YAPACAĞINI İNANIYORUM.

05.01.2008 /(Gomanweb Konuk Defterinden aktarılmıştır)

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI

 

  Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu