Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu

 

 

Sivas Şehitleri

 

 

1 Ocak 2007 Tarihinden İtibaren HİT

Bir kadına bunları sormayın
'Regl misin?', 'Kaç kilosun?' ve diğerleri... Bu sorular en sakin kadını bile çıldırtır.

Aristo’ya göre en cahil insana bile sadece sorular sorarak ona hakikati öğretmek mümkündür. boxer’a göre ise en sakin kadına bile sorular sorarak bir canavar yaratmak mümkün. (Not: Aristo ismini salladık ama yazı tamamen doğru)

1. Kaç kilosun?
İnce ya da şişman olması fark etmez. Bütün kadınlar kiloları konusunda endişelidir. Sizin amacınız sadece sorunuzun cevabını almak olabilir. Ama entrikaya ve imaya programlanmış kadın beyni sorunuzun altında mutlaka bir bit yeniği olduğunu düşünür ve kendisine fiziğinin düzgün olmadığı konusunda bir gönderme yaptığınızı sanır. Başınızı belaya sokmak istemiyorsanız tıbbi kontroller haricinde hayatınızdaki hiçbir kadına bu soruyu sormayın.

2. Benden önce hayatına kaç erkek girdi?
Kadınların geçmişini incelemek, Pandora’nın kutusunu açmaya eşdeğer olabilir. Geçmişi deşerseniz, duymaktan hiç hoşlanmayacağınız yanıtlar alabilirsiniz. Gerçekler her zaman mutluluk getirmeyebilir. Eski defterleri açmak yerine sevgilinizin sizinle beraberliğinden önceki hayatını aklınızdan çıkarın. Siz o zaman yoktunuz. Böyle yapınca kendinizi de daha az boynuzlu hissedersiniz. Ayrıca kadını sorguya çekmiş de olmazsınız.

3. Doğum günün ne zaman?
Unutan erkek unutulmaya mahkumdur. Sevgilinizin yaş gününün Kasım’ın 22’sinde mi 25’inde mi olduğunu hatırlamıyorsanız Marduk 2012’de değil 2007’de gelir. Hem de sevgilinizin bedenine bürünerek! Yerine göre ufak bir unutkanlık affedilebilir ama önemli gün ve haftaları unutmak ona önem vermediğiniz intibasını yaratır. Hatırlanmaya değer olmadığını hisseden kadın da gün gelir alır voltasını gider. Siz de dımdızlak kalırsınız. Hafıza sorunlarınız varsa şimdiden gizlice kimliğine bakıp doğum tarihini ezberleseniz iyi olur.

4. Buna kaç para ödedin?
Her kadın bu sorunun aslında “Parayı üflemişsin, sokağa atmışsın” demek olduğunu bilir. Bir erkek için epey önemsiz görünen bu soru kadınlar üzerinde hakaret etkisi bırakır. Satın aldıkları kıyafetleri kişiliğinin yansıması olarak kabul eden kadınlar, alışveriş için harcadıkları mesai karşılığında sevgililerinden takdir ve hayranlık beklerler. Bir an önce giymek için can attıkları kıyafete “Buna kaç para bayıldın?” gibi bir soru gelirse emekleri yenmiş gibi sinirlenirler. Kadınların alışveriş sonrası ganimetlerini beğenin. Beğeninizi de ifade edin. Maddi sorunlar ayrılık sebebidir.

5. Hepsini yiyecek misin?
Canınıza susamadıysanız, sevgilinizden iş arkadaşınıza kadar hiçbir kadına bu soruyu sormamalısınız. Size devasa bir porsiyon görünen yemeği hapır hupur götüren bir kadın sizi şoka sokmuş olabilir. Ama bu soru “Zaten şişmansın, bir de utanmadan bunları yiyorsun” şeklinde yorumlanır. Sizi de hayattan bezdiren çemkirmelerle baş başa kalırsınız. Kadınların yedikleri yemek miktarı ne kadar abartılı olursa olsun ağzınızı kapalı tutun.

6. Saçını kuaför mü böyle yaptı?
Kadınların takıntılı olduğu konular elbette alışveriş ve yemekle sınırlı değil. Evrensel dişi obsesyonları arasında saç bir numaradır. Hem de boyundan rengine, parlaklığından modeline dek her yönüyle. Bu nedenle kadınların saçlarıyla ilgili herhangi bir soru sormadan önce iyi düşünmelisiniz. Ağzınızdan çıkacak her kelime enine boyuna tartılıp türlü yerlere çekilebilir. Saatler süren gürültülü kavgaların fitili olabilir. Kuaföre gittiğini söyleyen sevgiliniz karşınıza ne halde gelmiş olursa olsun “Muhteşem görünüyorsun, yemin ediyorum şu anda seninle sevişirim” diyin.

7. Üçlü yapalım mı?
Sevgiliniz porno yıldızı ya da nemfoman değilse, seks hayatınızla ilgili bu kadar ekstrem bir öneriyi pat diye dile getirmeniz her şeyin sonu olabilir. “Alkollüydüm” bahanesi de sizi kurtarmaz. Bu tarz bir soru karşısında bütün kadınlar çıldırır ve ahlak kumkuması kesilir. En açık fikirli kadınlar bile böyle bir öneriye tahammül edemez ve neden sadece kendisiyle yetinmek istemediğinizi anlayamaz. Sevgilinizi üçlü seks fantezinize dahil etmek istiyorsanız direkt sormak yerine farklı stratejiler geliştirin. Dolaylı yoldan vurun.

8. Hamile misin?
Karşınızdaki kadın hamile kıyafetleri giyiyor olabilir. Karnı küçük bir çocuğu yutmuş gibi şişkin ve yusyuvarlak olabilir. Hiçbir koşul altında, bir kadın size hamile olduğunu söylemedikçe gebelik konusunu gündeme getirmeyin. Orası sizin domeniniz değil. Hamile olduğunu bildiğiniz birine bile “Nasıl gidiyor? Tekmeliyor mu?” falan gibi sorular yöneltmeyin. Eğer hamile olduğunu tahmin ettiğiniz kadın bebek beklemiyorsa yandığınızın resmidir. Kendinize çok zalim bir düşman kazanırsınız.

9. Spora başlayacak mısın?
Sıfır beden bile olsa her kadın DNA’ları gereği yuvarlak bir selülit yığını olduğunu zanneder. Vücudundan yakınmayan kadın yoktur. Her erkeğin bildiği gibi “Belim çok mu kalın?” sorusunun yanıtı her zaman “Hiç alakası yok, inanılmazsın, hastayım sana” olmalıdır. Kadınlar ve şişmanlık konusunda erkeğin bilmesi gereken tek şey bütün hikâyenin bir iltifat beklentisinden ibaret olduğudur. Dolayısıyla fazla kilolarından yakınan sevgilinize asla “Spora başla, rejime gir” gibi akılcı tavsiyeler vermeyin. Kadınlar akılcı değil duyumsaldır. Kaç kilo olursa olsunlar onlara formda olduklarını söyleyin.

10. Regl misin?
Sevgilinizin mantıksız sinir krizlerini ve sebepsiz çıkışlarını bir temele oturtmaya çalışmanız normal. Ama öfkesinin nedenini bu efsanevi dönemle bağlarsanız, haklı bile olsanız işleri karmaşık hale getirirsiniz. Bu tarz bir sorunun yanıtı kafanıza bir şey geçirilmesi olur. Bu nedenle kadınların davranışlarının ya da ruh hallerinin mantıklı bir nedeni olması gerektiğini düşünmeyin. Ağzınızdan çıkanlara da dikkat edin. Gerilimli anlarda kadını paranoyaya sevk edip zıvanadan çıkarmak yerine alttan alın. Dalgakıran olun, sakinleştirin.

02 Kasım 2007 Cuma /InternetHaber

Gomanweb

 

 

  Müzik-Video

Konuk Defteri

İletişim Formu